+420 723 651 348

rozvrh podzim -zima 2022-2023 ver.2 (1)

 

Zdravím všechny členy klubu a jeho příznivce. Dovolím si Vás informovat o právě ukončené sezóně 2021/22 z pohledu  našeho klubu.

Nejprve soutěže družstev, které se odehrály na jaře tohoto roku. Celkem jsme měli ve hře 10 družstev ( 2x dospělí, 2x dorost, 2 SŽ, 2x MŽ, 2x babytenis).

Obecně lze řící, že se jednalo o nejúspěšnější rok našeho klubu, kdy bude těžké takovéto výsledky dosáhnout nebo zopakovat. Takže jen  krátce

Dospělí A – vítězství ve skupině a postup do vyšší třídy

Dospělí B- 3. místo ve skupině

Dorost A – 4. místo v Středočeském kraji (jedná se o nejvyšší pravidelnou  soutěž, dále je již jen jednorázové  MČR družstev)

Dorost B – 1. místo ve skupině a postup do I. třídy (druhá nejvyšší soutěž v kraji)

SŽ A – 2. místo ve Středočeském. kraji (jedná se o nejvyšší pravidelnou  soutěž, dále je již jen jednorázové  MČR družstev)

SŽ B – 6. místo ve druhé nejvyšší soutěži v kraji

MŽ A – 2. místo ve Středočeském. kraji (jedná se o nejvyšší pravidelnou  soutěž, dále je již jen jednorázové  MČR družstev).

Toto družstvo až do posledního zápasu bojovalo o postup na MČR družstev, bohužel jsme nepostoupili (stejný počet bodů, horší skóre než postupující)

MŽ B – 1. místo ve skupině postup do I. třídy (druhé nejvyšší třídy v kraji)

Babytenis A – 3. místo ve skupině

Bybytenis B – 2. místo ve skupině

U družstva A se jedná o zklamání, jelikož výkonnostně jistě mělo na to  hrát o postup do finálové části, nicméně nedisciplinovanost jednoho  z hráčů (nenastoupil na utkání) vedla k tomu, že družstvo prohrálo jeden z důležitých zápasů a ztratilo šanci na postup.

Naopak družstvo B skončilo na hezkém 2. místě, ačkoliv se jednalo o hráče, kteří v této kategorii teprve začínali.

Z individuálních výsledků hráčů stojí za zmínku

J.Rosický skončil po 2. roce v kategorii dorostu na 48. místě v ČR. V individuálním žebříčku po odečtení hráčů, kteří v kategorii končí, pak je to 36. místo v ČR. V ročníku mu pak patří 12. místo v republice. Kromě turnajů pořádaných ČTS se účastní turnajů ITF Juniors, kde již zaznamenal dobré výsledky jako je například čtvrtfinále na turnaji v Prostějově, kdy postoupil do čtvrtfinále postoupil z kvalifikacM.

M.Kolesár skončil v kategorii st. žactva na 66. místě v ČR. Na dvou turnajích kategorie B skončil na 3. místě. Společně s T.Techlovským (Sparta Praha) vyhrál čtyřhru turnaje kategorie B v Praze

Jan Havlík dosáhl po prvním roce v kategorii ml. žactva na 46. místo v ČR a ve svém ročníku patří mezi nejlepších deset hráčů v ČR.

J.Kolesár skončil v ČR na 58. místě v ČR.

Jak Jára,  tak Honza budou v kategorii ml. žáků pokračovat ještě příští rok. Mají tedy perspektivu opravdu dobrého umístění v následujícím roce v této kategorii.

K.Hofmanová skončila v kategorii ml. žákyň na 66. místě a i ona bude v kategorii ml. žákyň pokračovat i za rok.

Nemá smysl vyjmenovávat jednotlivé výsledky, jelikož množství dosažených vítězství v 2hře či 4hře v kategoriích turnajů kategorie C je poměrně vysoké.Tímto nijak nesnižuji úspěch, kterým jistě vítězství v turnaji je a všem, kteří takového úspěchu dosáhli, gratuluji. Vyjmenovávat však jednotlivé hráče a vítězství by zabralo poměrně velké množství času a to není úkolem tohoto příspěvku

Rád bych touto cestou poděkoval hráčům, kteří byli při soutěžích družstev enormně  vytíženi a hráli v sobotu i neděli za obě kategorie, kde hrát mohli ( J.Rosický,J. Zachař,K. Hrabánková,M. Hašková, Kolesár J., Kolesár M., Volšička M. a V.  ,M. Hrabánek,J. Kočí,T. Tarič,J. Havlík).

Dále bych rád využil této příležitosti a poděkoval  i dvěma dámám, jmenovitě P. Kolesárové a J. Volšičkové, které obě zvládly být kapitánkami dvou družstev, tedy i sobotu i neděli a i díky nim všechna  družstva pod jejich vedením dosáhla výborných výsledků.

Na přelomu září i října proběhlo velmi podařené setkání rodičů, trenérů a starších hráčů v Nepřevázce . Doufám, že toto setkání bude mít svou tradici a bude se opakovat, stejně tak i ostatní klubové akce přímo na kurtech. Máte-li nápady, jak obohatit klubový život, dejte vědět.

V neposlední řadě děkuji všem trenérům za jejich práci v průběhu minulého roku a těším se na spolupráci v sezoně 2022/2023

 

V odkazech najdete termínovou listinu  dle jednotlivých kategorii na zimu 2022/2023

https://www.cztenis.cz/dorost/jednotlivci

https://www.cztenis.cz/starsi-zactvo/jednotlivci

https://www.cztenis.cz/mladsi-zactvo/jednotlivci

https://www.cztenis.cz/babytenis/jednotlivci

Přeji všem hodně úspěchů v následující sezóně 2022/2023

Pavel Pecák -TK Sportcentrum Mladá Boleslav