+420 723 651 348

 

Dobrý den

Rád bych vás informoval jen v krátkosti o výsledku ukončené a zkrácené sezony mistrovských utkání, v příloze taktéž rozvrh na prázdniny .
Začnu od nejmenších
Babytenis C obsadil ve skupině třetí místo
Babytenis B obsadil ve skupině druhé místo
Babytenis A vyhrál svou skupinu a postupuje do vyřazovacích bojů koncem srpna, kdy se v prvním kole utká s LTC Mladá Boleslav.
Gratuluji celému družstvu ve složení: Kolesár J,Hofmanová, Havlík,Settle,Vítová  a věřím , že v jako loňském roce se dostaneme mezi nejlepší 4 družstva v kraji  ( jen připomenu loňské  2. místo v kraji)
Jak jistě víte systém letošních soutěží byl díky komplikacím s nemocí COVID 19 změněn a často rozhodoval pouze jeden zápas o úspěchu či neúspěchu .
Nyní k výsledkům samotným u dalších kategorí
Dorost A 
postoupil podruhé za sebou , tentokrát do I. krajské třídy , když ve finále jsme v napínavém utkání porazili LTC  Poděbrady.
Za A mužstvo nastupovali pravidelně hráči   :Rosický, Polák,Beneda,Zachař,Kolek  , Hrabánková , Hašlová
Vzhledem k tomu, že většina hráčů ještě nedosáhla svým věkem dorosteneckého věku je postup jistě úspěchem a gratuluji
Dorost B
tvořený téměř  výhradně hráči kategorie starší žactvo  ( případně i ml. žactvo  – M.Kolesár)  postoupil do  II. třídy . Ve finálovém utkání jsme porazili družstvo Mělníka
Za družstvo nastupovali tito hráči/ hráčky:
Zachař,Volšička M.,Beneda,Hrabánek M. Koucký,Kolesár M, Truksová, Zvěřinová, Slivková
SŽ A
úkolem tohoto družstva bylo udržet se v nejvyšší soutěži pro příští rok, kdy máme silný ročník hráčů narozených v roce 2007 a 2008, pro které by účast v nižší soutěži nemusela být zajímavá. S ohledem na to, že náš nejlepší hráč J.Rosický byl uvolněn na hostování do TK Neridé , aby měl šanci se účastnit MČR družstev , nebyla situace úplně jednoduchá , Navíc los pro 1.kolo nám nepřál a naším soupeřem bylo právě Neridé. Rozhodovalo tedy jediné utkání proti TK Bohutín , které se díky počasí navíc odložilo ze soboty na středu.
V utkání jsme zvítězili a uchovali si tedy příslušnost v nejvyšší soutěži. Vítězství v tomto nejdůležitějším utkání kromě domácích hráčů bylo zásluhou S.Fajmonové- ( hostování TK Neridé)   a dvěma hráčům z Polska, kteří za náš klub taktéž nastoupili.
Za mužstvo nastoupili tito hráči: Zachař,Koucký,Kolek,Pniewski,Volšička M.Beneda, Fajmonová, Truksová
SŽ B díky systému existovala varianta, že družstvo A sestoupí a družstvo B postoupí do nejvyšší soutěže  . Dále platí, že nejvyšší soutěž může hrát pouze jedno družstvo daného klubu. Vzhledem k tomu , že  v době, kdy B družstvo hrálo finále o postup , bylo již o setrvání A mužstva rozhodnuto , nebyl výsledek již nijak důležitý, nicméně faktem je, že B družstvo obsadilo  v druhé nejvyšší soutěži  solidní druhé místo
za B mužstvo nastupovali:
Zachař, Hrabánek M, Beneda, Kolesár M., Fejfar ,Truksová, Tikalová  ( hostování), Pichová
MŽ A
Obdobně jako u SŽ A bylo hlavním cílem družstva uchovat pro další ročník nejvyšší soutěž -Středočeskou ligu. Díky vítězství hned v prvním kole , za velmi dramatických okolností  ( Slavoj Žiželice…5:4)  se tento cíl podařil . Celkové 4. místo v kraji je jistě úspěchem .
Za družstvo nastoupili
Kolesár M  ( na místě jedničky družstva solidní bilance zápasů  2:1) , Hrabánek J  ( hostování) , Fejfar, Mataczinski, Tarič,Vtelenský, Blažková  (hostování), Pažoutová N.
MŽ B
postupuje do vyšší soutěže díky vítězství proti Mnichovu Hradišti. Za družstvo nastoupili následující hráči:
Tarič,Kočí, Plecháč,Volšička V.,Vtelenský,Pichová,Benedová,Říhová
Ještě jednou chci poděkovat všem hráčům , ale i kapitánům družstev a rodičům  ,jelikož na zápasy dorazili všichni a vše se odehrálo bez větších komplikací.
Děkuji i  hostujícím hráčům a jejich rodičům.
Dále uvedu velmi pěkný úspěch J.Rosického , který obsadil druhé místo na oblastních ( krajských ) přeborech staršího žactva a o  14 dní později byl taktéž druhý ve velmi dobře obsazeném turnaji kategorie B. Jednotlivá vítězství ve dvouhře nebo čtyřhře na turnajích kategorie C nebo babytenisových turnajích uvádět nebudu vzhledem k tomu, že těchto vítězství je poměrně velké množství.
ROZVRH PRÁZDNINY 2020 zde:
Dále do  novinek/fotografií přibylo několik fotek   od rodičů a trenérů
-postup MŽ B
-vyhodnocení jarního turnaje babytenisu
-soustředění babytenis v druhém červencovém týdnu
Dále jsem upravil tabulky družstev a soutěží jednotlivců na rok 2020
Hezké prázdniny všem
Pavel