+420 723 651 348

Dobrý den

V příloze najdete seznam turnajů, které  se uskuteční v zimním období  – ZTL-zimní termínová listina v Bezděčíně. Všichni hráči  TK Sportcentrum mají garantovanou účast na turnajích konaných v Bezděčíně ve formě volné karty pro případ,že by se na turnaj díky nízké  BH (bodová hodnota hráče)  nedostali.
Celá ZTL  pro ČR bude zveřejněna v IS ČTS v příštích dnech a jak jsem již avizoval, je nutno hlavně v kategorii ml.žactva provést přihlášku  ( včetně turnajů  konaných v Bezděčíně) co nejdříve, třeba i po půlnoci , než se přihlásí všichni ostatní dne 1.11.2019.
V obecné rovině konstatuji, že bez účasti na turnajích není růst výkonnosti možný a z tohoto důvodu je nutné, aby se hráči všech kategorií,   turnajů účastnili. Existuje li ze strany rodičů zájem o konzultaci na dané téma, případně vytvoření  plánu  turnajů na zimní sezonu, kontaktujte mne.
Hráči Černý,Čižinský F.,Rychtera,Hendrychová, Hradec  , prosím, nechť se na turnaje zatím nepřihlašují, v průběhu zimy zorganizujeme interní turnaj  ( musí se nejdříve naučit znát pravidla a mít alespoň tu nejnutnější výkonnost)  a na jaře s nimi počítáme již do soutěží družstev  ( budete včas informováni) . Teprve následně má smysl v létě odehrát  nějaké turnaje. Ostatní hráči kategorie babytenis však musí odehrát během zimy nejméně 6 turnajů  , optimálně pak 8 turnajů
Počet odehraných turnajů je  kromě jiných kritérií  ( výkonnost, docházka, účast na mistrovských utkáních)  jedním z rozhodujících faktorů  pro míru podpory v rámci tréninků , které ten.škola bude hráčům v dalších obdobích poskytovat.
S pozdravem
Pavel Pecák