+420 723 651 348

Zdravím  všechny členy a příznivce klubu.

30.9.2019 byla zakončena sezona 2018/2019. Dne 2.10.2019 byly zveřejněny žebříčky za uplynulou sezonu. Dovolte mi tedy pár slov a informací k této sezoně.

Z žebříčkových postavení uvedu několik hráčů , které z pohledu klubu vyčnívají ve svých kategoriích .Jejich postavení je vztaženo ke krajskému žebříčku.

dorostenky……………………….20. místo ..K.Hrabánková

starší žáci………………………..8. místo……J.Rosický  ( 4. místo v redukovaném žebříčku, tj. po vyloučení těch, kteří již příští rok hrát v kategorii nebudou)

starší žákyně……………………14. místo …..M.Hašlová

…………………….19. místo …..V.Truksová ( 14. místo v redukovaném žebříčku, tj. po vyloučení těch, kteří již příští rok hrát v kategorii nebudou)

ml.žáci……………………………..7.místo…….M.Volšička

……………………………….9.místo ……J.Zachař

………………………………..13.místo….M.Kolesár  ( 9. místo v redukovaném žebříčku, tj. po vyloučení těch, kteří již příští rok hrát v kategorii nebudou)

ml.žákyně………………………….13. místo….N.Pažoutová  ( 7. místo v redukovaném žebříčku, tj. po vyloučení těch, kteří již příští rok hrát v kategorii nebudou

Dále  ze všech výsledků na turnajích uvedu pouze vítěze turnajů  ve dvouhře nebo jiný dobrý výsledek na turnajích vyšší kategorie:

M.Hašlová, V.Truksová, J.Rosický, P.Beneda , J.Zachař, M.Volšička, J.Koucký, N.Pažoutová,M.Kolesár   ………….všichni v letní sezoně zvítězili  na turnajích kategorie  „C“

J.Rosický….3. místo ve dvouhře na turnaji kategorie B

M.Hašlová, V.Truksová……2. místo ve čtyřhře turnaj kategorie B

 

Posledním zaznamenání hodným výsledkem je 2.místo družstva babytenisu ve finále družstev Středočeského kraje. Po jarním vítězství ve skupině v září ve čtvrtfinále naše družstvo porazilo TK Neridé, v semifinále pak družstvo LTC Kolín. ve finále pak naše družstvo prohrálo s družstvem TK Zdice. Družstvo hrálo ve složení  : J.Kočí,Š.Plecháč,B.Koucká, V.Volšička

 

Na závěr jen několik informací

  • v dalších aktualitách najdete rozvrhy na zimní sezonu  ( říjnový, zimní a mimořádný pro dva týdny , kdy nebudu přítomen)
  • fotografie z letní sezony ( soustředění, utkání babytenisu a pod.)

 

S přáním sportovních úspěchů v další sezoně

Pavel Pecák