+420 723 651 348

Dovolte mi pár vět k zakončené sezoně soutěží družstev. V letošním roce  se těchto soutěží zúčastnilo celkem 8 družstev  ( 4 -babytenis, 1- ml.žátvo,2-st.žactvo, 1- dorost) .   Výsledky družstev , které stojí za zmínku , jsou následující:

Babytenis  A  ( J.Kočí,Š.Plecháč,V.Volšička,B.Koucká, M.Vtelenský) – vítězství ve skupině bez jediné prohry  a postup na finálový turnaj 8 nejlepších družstev ve Stř. kraji. Turnaj se uskuteční  31.8.2019 v 10h a naše A družstvo bude hrát proti TK Neride. Bližší informace sdělím kapitánovi družstva.

Babytenis C obsadil v silné skupině 3. místo ( E.Čižinká, K.Prášková, K.Hofmanová,J.Vítová ,M.Čižinská)

Ml.žáci  hráli nejvyšší soutěž-Středočeskou ligu a obsadili 4. místo. Kromě hostující K.Boučkové bylo družstvo sestaveno výhradně z hráčů a hráček našeho klubu, což je ve srovnání s ostatními kluby spíše výjimečný jev. Družstvu se podařilo udržet soutěž i pro příští sezonu. Za družstvo nastoupili následující hráči  ( J.Zachař,M.Volšička,J.Koucký,M.Kolesár, N.Pažoutová , K.Pichová). Úspěch je to o to větší, že celou jarní sezonu pro zranění nemohl odehrát M.Hrabánek.

St.žáci A  obsadili 1. místo ve své skupině bez jediné prohry  a pro příští rok ,bude A družstvo hrát stejně jako družstvo ml. žáků ,nejvyšší soutěž Středočeského kraje. Obě družstva tedy patří mezi osm nejlepších družstev v kraji. Za A družstvo nastupovali v této sezoně následující hráči :J.Rosický, P.Beneda,M.Polák,J.Zachař,M..Volšička, M.Hašlová,V.Truksová,B.Slivková.

St.žáci B obsadili ve své skupině  3. místo

Dorost,   ačkoliv dorosteneckého věku dosáhly prvním rokem pouze děvčata ( chlapci jsou všichni věkem ještě žáci)  , zvítězil bez porážky ve své skupině a příští rok budeme tedy hrát o třídu vyšší soutěž. Za dorost nastupovali  následující hráči a hráčky : J.Rosický,M.Polák,P.Beneda,J. Zachař,M.Volšička , E.Fejfar,K. Hrabánková,M.Kredbová,K.Zvěřinová.

Soutěže družstev tedy  skončily velkým úspěchem , ve třech kategoriích se podařilo postoupit a v jedné se dobrým umístěním podařilo uchovat nejvyšší soutěž i pro příští rok. Touto cestou bych chtěl poděkovat všem hráčům a rodičům, kteří k reprezentaci klubu  a družstev přistoupili poctivě a odehráli vše, co odehrát měli a mohli .

Bohužel musím konstatovat , že se v ojedinělých případech vyskytli rodiče, kteří podřídili své soukromé zájmy před zájmy družstev. Jmenovat je zde nebudu, Ti, kterých se to týká to vědí a jejich přístup se odrazí v přípravě a možnostech trénování jejich dětí  v nadcházející sezoně.

 

Děkuji všem za reprezentaci klubu a přeji hodně úspěchů na turnajích v průběhu letní sezony

Pavel